Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zon 3 jun - zat 9 jun - zat 16 jun - zat 26 mei - zat 2 jun - zat 5 mei - zat 21 apr - zat 12 mei -


laat schema zien voor  

12 mei | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   41018   HC Waalwijk JA1

30 

11:15  12:15  uit    route    
 
MA1   42898   HC Tilburg MA7

 

14:30  15:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Carola van Rooij en Bas van Mil
MA2   43798   HC Tilburg MA4

 

13:00  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Jules Eekelaar en Tom Heeren
MA3   43878   HC Tilburg MA11

20 

    uit    route    
 
MB1   45458   HC Tilburg MB6

20 

    uit    route    
MB2   45234   MHCD MB4

 

13:15  13:45  thuis  Veld 2    
Fluiten: Rob van Gemert en Britt Kollau
 
MC1   46306   Hockey Geldrop MC3

 

14:30  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Jeroen van Rijn en Patrick Groothuis
MC2   46310   MHC Udenhout MC2

 

11:45  12:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Okkie van Diemen en Britt Augsburg
MC3   47350   Berkel Enschot MC5

 

11:30  12:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Ise van Gool en Fleur van Groenendael
MC4   47660   Were Di Tilburg MC7

15 

16:30  17:15  uit    route    
 
MD1   49287   HC Tilburg MD4

20 

    uit    route    
MD2   48119   H.O.D. MD2

40 

10:50  12:00  uit    route    
MD3   48838   HOCO MD7

 

10:00  10:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Luc Dankers en Olof Maas
MD4   49208   MHC Made MD3

 

09:45  10:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Sanne Bruurs en Anouk Moonen


12 mei | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1   57406   MHC DES JE2

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Amber van Oort
 
JF1   58590   HC Waalwijk JF1

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Stan Smolders en Sanne Blankers
 
M6E1   52603   MHC DES ME1

30 

    uit    route    
M6E2   51806   MHC DES ME2

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Lonne Bekkers
M6E4   51385   Berkel Enschot ME4

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: veld 3b  
M6E6   52858   M.H.C. Goirle ME8

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Henri Kempenaars en Freeke de Kort
M6E7   52851   M.H.C. Goirle ME9

15 

09:15  10:00  uit    route    
 
M8E1   56608   HC Tilburg M8E5

20 

    uit    route    
M8E2   56108   VMHC M8E2

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Isabelle Verspeek
 
MF1   54168   MHC DES MF2

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Lotte van der Wiel


12 mei | Benjamins
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
B J/M      !Reservering

 

08:45  09:00  thuis  Veld 1