Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zon 7 apr - zon 14 apr - zon 5 mei - zon 12 mei - zon 19 mei - zon 10 mrt - zon 31 mrt - zon 2 jun -


laat schema zien voor  

22 december | Keepers
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZAALBLOK   28210   ZAAL Udenhout MC3 - Etten-Leur MC6

 

09:45  09:50  thuis     
Fluiten: Lynn de Kort en Stan Smolders
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   33069   ZAAL Den Bosch MA3 - DES MA1

 

12:15  12:20  thuis     
Fluiten: Jules Jongen en Jasper Stokkermans
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   34192   ZAAL DES MA2 - Were Di MA4

 

14:45  14:50  thuis     
Fluiten: Sofie Abrahams en Maartje Verhoeven
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   33020   ZAAL Goirle JA1 - Den Bosch JA3

 

17:15  17:20  thuis     
Fluiten: Tim Steketee en Teun Haans
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1


22 december | zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Zaal-JA1   33470   M.H.C. Goirle JA1

 

15:55  16:30  thuis     
Fluiten: Jasper Stokkermans en Teun Haans
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-JA1   33244   Hockeyclub 's-Hertogenbosch JA3

17:35  18:10  uit     
Fluiten: Tim Steketee en Jasper Stokkermans
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
 
Zaal-M8E2   39935   Berkel Enschot Berkel-Enschot M8E3

31 

09:10  10:15  uit     
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Vlijmen
Zaal-M8E2   39926   VMHC M8E1

31 

09:40  10:45  uit     
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Vlijmen
 
Zaal-MA1   33532   Hockeyclub 's-Hertogenbosch MA3

 

10:55  11:30  thuis     
Fluiten: Jules Jongen en Carola van Rooij
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MA1   33299   MHC DES MA1

12:35  13:10  uit     
Fluiten: Jasper Stokkermans en Carola van Rooij
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MA2   33748   Were Di Tilburg MA4

 

13:25  14:00  thuis     
Fluiten: Sofie Abrahams en Vera van der Bruggen
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MA2   33971   MHC DES MA2

 

15:05  15:40  thuis     
Fluiten: Vera van der Bruggen en Maartje Verhoeven
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MB2   32095   Berkel Enschot Berkel-Enschot MB5

17 

14:30  15:20  uit     
Roomley, De
Groenvelde 20
5071AJ UDENHOUT
hal: Udenhout
Zaal-MB2   31864   MHC Udenhout MB2

 

15:20  16:10  thuis     
Roomley, De
Groenvelde 20
5071AJ UDENHOUT
hal: Udenhout
Zaal-MC4   27765   HC Etten-Leur MC6

 

08:25  09:00  thuis     
Fluiten: Iris Stevens en Stan Smolders
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
opbouwen: balken, goals, tribune en loper
Zaal-MC4   27992   MHC Udenhout MC3

 

10:05  10:40  thuis     
Fluiten: Lynn de Kort en Iris Stevens
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MD3   30628   M.H.C. Goirle MD4

14 

10:45  11:30  uit     
Wissel, De
De Schietberg 8
5051NZ GOIRLE
hal: Goirle
Zaal-MD3   30424   MHC DES MD4

 

11:35  12:20  thuis     
Wissel, De
De Schietberg 8
5051NZ GOIRLE
hal: Goirle