Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zon 7 apr - zon 14 apr - zon 5 mei - zon 12 mei - zon 19 mei - zon 25 nov - zon 17 mrt - zon 31 mrt -


laat schema zien voor  

25 november | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Hilver      !Reservering

 

  09:00  thuis  Veld 2    
tot 13:00 uur


25 november | Senioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
D1   16189   ZwartWit D4

 

11:15  12:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Carola van Rooij
 
HVA   16210   B.H.V. Push HA

 

10:00  10:30  thuis  Veld 1    


25 november | zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Zaal-DJ1      !Oefenwedstrijd Zaal DJ2

 

16:45  17:15  thuis     
Scheidsrechters:Carola van Rooij & Tim Steketee DJ2 speelt in uit tenue
Zaal-DJ2      !Oefenwedstrijd Zaal DJ1

 

16:45  17:15  thuis     
Scheidsrechters: Carola van Rooij & Tim Steketee DJ2 speelt in uit teneu
Zaal-DJ3      !Oefenwedstrijd Zaal DJ4

 

17:45  18:15  thuis     
Scheidsrechters: Frank Janssen & Anne Steketee DJ3 speelt in uit tenue
Zaal-DJ4      !Oefenwedstrijd Zaal DJ3

 

17:45  18:15  thuis     
Scheidsrechters: Frank Janssen & Anne Steketee DJ3 speelt in uit tenue
 
Zaal-HJ1      !Oefenwedstrijd Zaal JA1

 

18:45  19:15  thuis     
Scheidsrechters:Jean-Louis van de Broek & Patrick Groothuis HJ1 speelt in uit tenue 20:15-20:30 balken opruimen
 
Zaal-J8E1      !Reservering D-Day

 

08:30    thuis     
tot 10:30uur
 
Zaal-JA1      !Oefenwedstrijd Zaal HJ1

 

18:45  19:15  thuis     
Scheidsrechters:Jean-Louis van de Broek & Patrick Groothuis HJ1 speelt in uit tenue 20:15-20:30 balken opruimen
Zaal-JC1      !Oefenwedstrijd Zaal MB1

 

14:45  15:15  thuis     
Scheidsrechters: Folkert van Es & Stan Smolders MB1 speelt in uit tenue
Zaal-JD1      !Reservering D-Day

 

10:15  10:30  thuis     
tot 12:15 uur
 
Zaal-M8E1      !Reservering D-Day

 

08:30    thuis     
tot 10:30uur
Zaal-M8E2      !Oefenwedstrijd D-Day

 

08:30    thuis     
tot 10:30uur
Zaal-M8E3      !Reservering D-Day

 

08:30    thuis     
tot 10:30uur
 
Zaal-MA1      !Oefenwedstrijd Zaal-MC1

 

15:45  16:15  thuis     
Scheidsrechters:Carola van Rooij & Stan Smolders MC1 speelt in uit tenue
Zaal-MA2      !Oefenwedstrijd Zaal MB2

 

13:45  14:15  thuis     
Scheidsrechters: Folkert van Es en MB2 speelt in uit tenue
Zaal-MB1      !Oefenwedstrijd Zaal JC1

 

14:45  15:15  thuis     
Scheidsrechters: Folkert van Es & Stan Smolders MB1 speelt in uit tenue
Zaal-MB2      !Oefenwedstrijd Zaal MA2

 

13:45  14:15  thuis     
Scheidsrechters: Folkert van Es en MB2 speelt in uit tenue
Zaal-MB3      !Oefenwedstrijd Zaal MC2

 

12:45  13:15  thuis     
Scheidsrechters:Iris Stevens en Anouk de Bruijn MC2 speelt in uit tenue
Zaal-MC1      !Oefenwedstrijd Zaal MA1

 

15:45  16:15  thuis     
Scheidsrechters:Carola van Rooij & Stan Smolders MC1 speelt in uit tenue
Zaal-MC2      !Oefenwedstrijd Zaal MB3

 

12:45  13:15  thuis     
Scheidsrechters:Iris Stevens en Anouk de Bruijn MC2 speelt in uit tenue
Zaal-MC3      !Oefenwedstrijd Zaal MC4

 

11:45  12:15  thuis     
Scheidsrechters:Sanne Bruurs & Lotte Bles MC3 speelt in uit tenue
Zaal-MC4      !Oefenwedstrijd Zaal MC3

 

11:45  12:15  thuis     
Scheidsrechters:Sanne Bruurs & Lotte Bles MC3 speelt in uit tenue
Zaal-MD1      !Reservering D-Day

 

10:15  10:30  thuis     
tot 12:15 uur
Zaal-MD2      !Reservering D-Day

 

10:15  10:30  thuis     
tot 12:15 uur
Zaal-MD3      !Reservering D-Day

 

10:15  10:30  thuis     
tot 12:15 uur