Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 27 jan - zat 24 feb - zon 7 jan - zon 14 jan - zon 21 jan - zon 28 jan - zon 11 mrt - zon 4 feb -


laat schema zien voor  

23 december | Keepers
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZAALBLOK   34631   ZAAL Liberty MD4 - Gilze-Rijen MD2

 

  09:50  thuis     
Fluiten: Thijs Smolders en Stan Smolders
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   36099   ZAAL Hopbel MD4 - Geel-Zwart MD5

 

  12:20  thuis     
Fluiten: Mila de Brouwer en Bibi Kruijssen
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   31322   ZAAL Geldrop MC1 - Best MC1

 

  14:50  thuis     
Fluiten: Jules Jongen
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   36182   ZAAL Goirle MB2 - Berkel-Enschot MB2

 

  17:20  thuis     
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1


23 december | Zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Zaal-DJ2   29613   MHC De Warande DJ3

35 

16:15  17:20  uit     
Let op: Uittenue mee!   
Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX EINDHOVEN
hal: veld 1
Zaal-DJ2   29621   HC Eindhoven DJ3

35 

17:05  18:10  uit     
Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX EINDHOVEN
hal: veld 1
 
Zaal-M8E1   28177   MHC DES M8E2

 

10:40  11:30  thuis     
Roomley, De
Groenvelde 20
5071AJ UDENHOUT
hal: Udenhout
Zaal-M8E1   28186   MHC Udenhout M8E1

20 

11:40  12:30  uit     
Roomley, De
Groenvelde 20
5071AJ UDENHOUT
hal: Udenhout
 
Zaal-MB1   36530   M.H.C. Goirle MB2

 

16:00  16:30  thuis     
Fluiten: Jules Jongen
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MB1   36354   Berkel Enschot MB2

17:40  18:10  uit     
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MC1   31371   MHC Best MC1

 

13:15  14:00  thuis     
Fluiten: Patrick Groothuis
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MC1   31346   Hockey Geldrop MC1

 

14:55  15:40  thuis     
Fluiten: Patrick Groothuis en Jules Jongen
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MD2   35292   MHC MEP MD3

20 

11:30  12:20  uit     
Leye, De
Baerdijk 43
5061GG OISTERWIJK
hal: veld 1
Zaal-MD2   35146   HOCO MD4

 

12:20  13:10  thuis     
Leye, De
Baerdijk 43
5061GG OISTERWIJK
hal: veld 1
Zaal-MD3   34982   GilzeRijen MD2

 

08:30  09:00  thuis     
Fluiten: Stan Smolders en Thijs Smolders
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MD3   34819   MHC Liberty MD4

 

10:10  10:40  thuis     
Fluiten: Iris Stevens en Nienke Buylinckx
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MD4   36433   SMHC De Hopbel MD4

 

11:00  11:30  thuis     
Fluiten: Mila de Brouwer en Lette van der Meijs
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MD4   36275   Geel-Zwart MD5

12:40  13:10  uit     
Fluiten: Lette van der Meijs en Bibi Kruijssen
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1