Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 27 jan - zat 24 feb - zon 7 jan - zon 14 jan - zon 21 jan - zon 28 jan - zon 11 mrt - zon 4 feb -


laat schema zien voor  

16 december | Keepers
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZAALBLOK   28225   ZAAL MOP M8E2 - Oirschot M8E1

 

  09:30  thuis     
Fluiten: Jessie Blankers en Indra de Beer
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   28201   ZAAL Oirschot M8E1 - Berkel-Enschot M8E3

 

  10:00  thuis     
Fluiten: Britt Habraken en Lotte Bles
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   38389   ZAAL Vlijmen MD1 - Dommel MD1

 

  11:50  thuis     
Fluiten: Stan Smolders en Max van Hulten
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   36871   ZAAL Vlijmen JD1 - Berkel-Enschot JD1

 

  14:20  thuis     
Fluiten: Luc Dankers en Tim Steketee
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   33715   ZAAL HOCO MC3 - Breda MC3

 

  16:50  thuis     
Fluiten: Michelle Pals en Inge de Jong
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1


16 december | Zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Zaal-JA1   31758   HC Waalwijk JA1

20 

16:00  16:50  uit     
Blaak, De
Grebbe 65
5032RR TILBURG
hal: Were Di
Zaal-JA1   31807   Were Di Tilburg JA1

20 

16:50  17:40  uit     
Blaak, De
Grebbe 65
5032RR TILBURG
hal: Were Di
Zaal-JD1   36545   Berkel Enschot JD1

 

13:00  13:30  thuis     
Fluiten: Luc Dankers en Jules Jongen
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-JD1   36708   VMHC JD1

 

14:40  15:10  thuis     
Fluiten: Tim Steketee en Jules Jongen
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
 
Zaal-M8E2   28182   V.M.H.& C.C. M.O.P. M8E2

 

08:30  09:00  thuis     
Fluiten: Jessie Blankers en Indra de Beer
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-M8E2   28181   Berkel Enschot M8E3

 

10:00  10:30  thuis     
Fluiten: Lotte Bles en Britt Habraken
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
 
Zaal-MC2   33887   BH&BC Breda MC3

 

15:30  16:00  thuis     
Fluiten: Inge de Jong en Peter de Jong
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MC2   34050   HOCO MC3

 

17:10  17:40  thuis     
Fluiten: Michelle Pals en Peter de Jong
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MC3   33691   MHC MEP MC6

25 

09:55  10:50  uit     
Kemmer, De
Bloemendaal 5
5688GP OIRSCHOT
hal: veld ABC
Zaal-MC3   33883   HC Oirschot MC3

25 

10:45  11:40  uit     
Kemmer, De
Bloemendaal 5
5688GP OIRSCHOT
hal: veld ABC
Zaal-MD1   38079   VMHC MD1

 

10:30  11:00  thuis     
Fluiten: Stan Smolders en Merijn van Hulten
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MD1   38242   MHCdeDommel MD1

 

12:10  12:40  thuis     
Fluiten: Max van Hulten en Merijn van Hulten
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1