vrijdag 22 maart 2024 |
17:00 - 21:00 |
Ouders/verzorgers van Olivier Weemers
|
Bardienst |
17:00 - 21:00 |
Ouders/verzorgers van Pepijn de Bruijn
|
Bardienst |
zaterdag 23 maart 2024 |
07:45 - 10:30 |
Paul Steijvers
|
Barhoofd |
08:00 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Saar van de Wouw
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Feline van Terheijden
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Frederique Fakkeldij
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
Liv Peeters
|
Wedstrijdtafel |
08:00 - 10:30 |
Roos Kolsteren
|
Wedstrijdtafel |
08:45 - 10:00 |
Marieke van Hees
|
Wedstrijdtafel |
10:00 - 11:15 |
Patricia van Mierlo
|
Wedstrijdtafel |
10:30 - 13:00 |
Ouders/verzorgers van Nelise Olthuis
|
Bardienst |
10:30 - 13:00 |
|
Bardienst |
13:00 - 15:00 |
Ouders/verzorgers van Mila Jasperse
|
Bardienst |
13:00 - 15:00 |
Ouders/verzorgers van Veerle van Dijk
|
Bardienst |
15:00 - 20:00 |
Ouders/verzorgers van Bas Pronk
|
Bardienst |
15:00 - 20:00 |
Ouders/verzorgers van Wouter Donkers
|
Bardienst |
20:00 - 01:00 |
Ouders/verzorgers van Mila Jasperse
|
Bardienst |
20:00 - 01:00 |
Ouders/verzorgers van Fedde van Dal
|
Bardienst |
20:00 - 01:00 |
Ouders/verzorgers van Suus van de Wouw
|
Bardienst |
zondag 24 maart 2024 |
10:00 - 13:00 |
Ouders/verzorgers van Mila Jasperse
|
Bardienst |
10:00 - 13:00 |
Ouders/verzorgers van Bas Pronk
|
Bardienst |
13:00 - 16:00 |
Ouders/verzorgers van Suus van de Wouw
|
Bardienst |
13:00 - 16:00 |
Ouders/verzorgers van Fedde van Dal
|
Bardienst |
vrijdag 29 maart 2024 |
17:00 - 21:00 |
Ouders/verzorgers van Olivier Weemers
|
Bardienst |
17:00 - 21:00 |
Ouders/verzorgers van Pepijn de Bruijn
|
Bardienst |
zaterdag 30 maart 2024 |
08:00 - 10:30 |
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
|
Wedstrijdtafel |
08:00 - 10:30 |
|
Wedstrijdtafel |
10:30 - 13:00 |
|
Bardienst |
10:30 - 13:00 |
|
Bardienst |
13:00 - 19:00 |
Kim de Kroon
|
Bardienst |
13:00 - 19:00 |
Renske Kuijsters
|
Bardienst |
vrijdag 5 april 2024 |
17:00 - 21:00 |
Ouders/verzorgers van Pepijn de Bruijn
|
Bardienst |
17:00 - 21:00 |
Ouders/verzorgers van Olivier Weemers
|
Bardienst |
zaterdag 6 april 2024 |
07:45 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Timo Pouw
|
Barhoofd |
08:00 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Lisemijn van Amerongen
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Elza Boomaerts
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Sam Kroot
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
Sofie Fakkert
|
Wedstrijdtafel |
08:00 - 10:30 |
Sofie Fakkert
|
Wedstrijdtafel |
08:45 - 10:30 |
Renée Lenssen
|
Wedstrijdtafel |
10:30 - 13:00 |
Ouders/verzorgers van Sebastiaan Keijzers
|
Bardienst |
10:30 - 13:00 |
Ouders/verzorgers van Tycho van der Zalm
|
Bardienst |
10:30 - 12:15 |
Meike Kusters
|
Bardienst |
13:00 - 19:00 |
Renske Kuijsters
|
Bardienst |
13:00 - 19:00 |
Kim de Kroon
|
Bardienst |
vrijdag 12 april 2024 |
17:00 - 21:00 |
Ouders/verzorgers van Pepijn de Bruijn
|
Bardienst |
17:00 - 21:00 |
Ouders/verzorgers van Olivier Weemers
|
Bardienst |
zaterdag 13 april 2024 |
07:45 - 10:30 |
Paul Steijvers
|
Barhoofd |
08:00 - 10:30 |
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
Josje de Jong
|
Wedstrijdtafel |
08:00 - 10:30 |
Sara van Hoof
|
Wedstrijdtafel |
08:45 - 10:00 |
Sophie Prinsen
|
Wedstrijdtafel |
10:00 - 11:30 |
Jolijn van Bommel
|
Wedstrijdtafel |
10:30 - 13:00 |
Ouders/verzorgers van Roos van Kollenburg
|
Bardienst |
10:30 - 13:00 |
Ouders/verzorgers van Suus de Brouwer
|
Bardienst |
13:00 - 19:00 |
Kim de Kroon
|
Bardienst |
13:00 - 19:00 |
Renske Kuijsters
|
Bardienst |
zondag 14 april 2024 |
10:00 - 13:00 |
Ouders/verzorgers van Maartje Jonkers
|
Bardienst |
10:00 - 13:00 |
Ouders/verzorgers van Mila Jasperse
|
Bardienst |
13:00 - 16:00 |
Ouders/verzorgers van Maartje Jonkers
|
Bardienst |
13:00 - 16:00 |
Ouders/verzorgers van Fedde van Dal
|
Bardienst |
vrijdag 19 april 2024 |
17:00 - 21:00 |
Ouders/verzorgers van Olivier Weemers
|
Bardienst |
17:00 - 21:00 |
Ouders/verzorgers van Pepijn de Bruijn
|
Bardienst |
zaterdag 20 april 2024 |
07:45 - 10:30 |
Gijsbert Pouw
|
Barhoofd |
08:00 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Fay de Brouwer
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Hanna Dingemanse
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Sofie Dols
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
Lize van Esch
|
Wedstrijdtafel |
08:00 - 10:30 |
Vieve Eskens
|
Wedstrijdtafel |
08:45 - 10:00 |
Noortje Vriens
|
Wedstrijdtafel |
10:00 - 11:15 |
Sophie Prinsen
|
Wedstrijdtafel |
10:30 - 13:00 |
Ouders/verzorgers van Bo Holland
|
Bardienst |
10:30 - 13:00 |
Ouders/verzorgers van Liza Sako
|
Bardienst |
13:00 - 19:00 |
Kim de Kroon
|
Bardienst |
13:00 - 19:00 |
Renske Kuijsters
|
Bardienst |
vrijdag 10 mei 2024 |
17:00 - 21:00 |
Ouders/verzorgers van Pepijn de Bruijn
|
Bardienst |
17:00 - 21:00 |
Ouders/verzorgers van Olivier Weemers
|
Bardienst |
zaterdag 11 mei 2024 |
13:00 - 19:00 |
Kim de Kroon
|
Bardienst |
13:00 - 19:00 |
Renske Kuijsters
|
Bardienst |
vrijdag 24 mei 2024 |
17:00 - 21:00 |
Ouders/verzorgers van Pepijn de Bruijn
|
Bardienst |
17:00 - 21:00 |
Ouders/verzorgers van Olivier Weemers
|
Bardienst |
zaterdag 25 mei 2024 |
07:45 - 10:30 |
Monique van der Ven
|
Barhoofd |
08:00 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Moos Boomaerts
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Daphne van den Bosch
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
Ouders/verzorgers van Suus van Esch
|
Bardienst |
08:00 - 10:30 |
|
Wedstrijdtafel |
08:00 - 10:30 |
|
Wedstrijdtafel |
08:45 - 10:15 |
Loes Abrahams
|
Wedstrijdtafel |
10:15 - 12:00 |
Stance Peeters
|
Wedstrijdtafel |
10:30 - 13:00 |
|
Bardienst |
10:30 - 13:00 |
|
Bardienst |
13:00 - 19:00 |
Kim de Kroon
|
Bardienst |
13:00 - 19:00 |
Renske Kuijsters
|
Bardienst |
zondag 26 mei 2024 |
10:00 - 13:00 |
Ouders/verzorgers van Bas Pronk
|
Bardienst |
10:00 - 13:00 |
Ouders/verzorgers van Isa van Dun
|
Bardienst |
13:00 - 16:00 |
Ouders/verzorgers van Bas Pronk
|
Bardienst |
13:00 - 16:00 |
Ouders/verzorgers van Isa van Dun
|
Bardienst |