Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie
Standen van alle teams
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pelikaan JA2 9 22 7 1 1 32 15 0
2 Rapide JA1 9 19 6 1 2 27 17 0
3 Hilvarenbeek JA1 9 17 5 2 2 31 21 0
4 Zwart-Wit JA3 9 15 5 0 4 29 28 0
5 Were Di JA1 9 4 1 1 7 15 30 0
6 Push JA4 9 1 0 1 8 8 31 0
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uden JC2 7 17 5 2 0 14 8 0
2 Hilvarenbeek JC1 7 11 3 2 2 16 9 0
3 Waalwijk JC1 8 9 2 3 3 6 7 0
4 Geel-Zwart JC2 7 8 1 5 1 13 11 0
5 Helmond JC3 7 3 1 0 6 6 20 0
  3e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MOP JD3 9 23 7 2 0 42 9 0
2 MEP JD2 9 22 7 1 1 31 14 0
3 Goirle JD1 9 16 5 1 3 50 27 0
4 Breda JD4 9 9 3 0 6 24 44 0
5 Hilvarenbeek JD1 9 4 1 1 7 19 43 0
6 Berkel-Enschot JD1 9 4 1 1 7 14 43 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MA1 9 18 5 3 1 25 13 0
2 Tilburg MA2 9 17 5 2 2 26 13 0
3 Den Bosch MA2 9 13 3 4 2 19 18 0
4 DES MA1 9 10 2 4 3 13 17 0
5 Hilvarenbeek MA1 9 9 2 3 4 17 24 0
6 MOP MA2 9 4 0 4 5 7 22 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hilvarenbeek MA2 9 22 7 1 1 26 11 0
2 Geldrop MA5 9 18 6 0 3 26 19 0
3 Best MA2 9 13 4 1 4 23 19 0
4 Deurne MA1 9 12 4 0 5 21 21 0
5 Oirschot MA2 9 9 3 0 6 19 27 0
6 Bakel MA1 9 6 2 0 7 12 30 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HOCO MA3 9 27 9 0 0 59 5 0
2 DES MA4 9 19 6 1 2 50 10 0
3 MOP MA4 9 13 4 1 4 19 17 0
4 Hilvarenbeek MA3 9 12 4 0 5 20 31 0
5 Udenhout MA2 9 6 2 0 7 16 41 0
6 Tilburg MA11 9 3 1 0 8 7 67 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg MB3 9 24 8 0 1 41 10 0
2 Were Di MB3 9 17 5 2 2 18 10 0
3 Hilvarenbeek MB1 9 16 5 1 3 24 24 0
4 Gilze-Rijen MB1 9 9 2 3 4 13 16 0
5 Goirle MB2 9 7 2 1 6 11 21 0
6 Liberty MB2 9 4 1 1 7 6 32 0
  2e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hilvarenbeek MB2 9 25 8 1 0 49 4 0
2 Son MB4 9 20 6 2 1 46 10 0
3 Best MB5 9 19 6 1 2 39 7 0
4 Oranje-Rood MB10 9 7 2 1 6 12 34 0
5 Were Di MB7 9 4 1 1 7 3 41 0
6 Eindhoven MB5 9 2 0 2 7 9 62 0
  4e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waalwijk MC1 9 27 9 0 0 40 4 0
2 Tilburg MC2 9 17 5 2 2 30 19 0
3 Made MC1 9 14 4 2 3 17 12 0
4 Zwart-Wit MC2 9 11 3 2 4 23 18 0
5 Hilvarenbeek MC1 9 9 3 0 6 18 29 0
6 Berkel-Enschot MC2 9 0 0 0 9 6 52 0
  1e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MC1 9 27 9 0 0 45 7 0
2 Gilze-Rijen MC1 9 15 4 3 2 13 10 0
3 HOCO MC3 9 14 4 2 3 13 20 0
4 Tilburg MC4 9 11 3 2 4 6 16 0
5 Waalwijk MC2 9 6 2 0 7 8 15 0
6 Hilvarenbeek MC2 9 3 0 3 6 8 25 0
  2e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MC5 9 24 8 0 1 73 12 0
2 Udenhout MC2 9 24 8 0 1 75 20 0
3 Hilvarenbeek MC3 9 15 5 0 4 47 38 0
4 Were Di MC7 9 12 4 0 5 30 37 0
5 HOCO MC7 9 6 2 0 7 14 68 0
6 Tilburg MC12 9 0 0 0 9 4 68 0
  4e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gilze-Rijen MC2 9 23 7 2 0 56 15 0
2 Liberty MC4 9 22 7 1 1 47 13 0
3 Berkel-Enschot MC5 9 18 6 0 3 29 23 0
4 Were Di MC6 9 8 2 2 5 28 24 0
5 Hilvarenbeek MC4 9 7 2 1 6 21 30 0
6 Tilburg MC13 9 0 0 0 9 4 80 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Goirle MD1 9 23 7 2 0 27 7 0
2 Made MD1 9 18 5 3 1 21 13 0
3 Hilvarenbeek MD1 9 12 3 3 3 17 17 0
4 Tilburg MD2 9 9 2 3 4 12 18 0
5 Liberty MD1 9 6 1 3 5 10 18 0
6 Push MD3 9 5 1 2 6 9 23 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Made MD2 9 25 8 1 0 48 8 0
2 Push MD8 9 15 4 3 2 22 18 0
3 Hilvarenbeek MD2 9 13 4 1 4 29 30 0
4 Tilburg MD6 9 13 3 4 2 22 18 0
5 Goirle MD3 9 8 2 2 5 12 30 0
6 Waalwijk MD2 9 1 0 1 8 12 41 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg MD9 8 22 7 1 0 57 2 0
2 Liberty MD3 8 18 6 0 2 44 10 0
3 Made MD4 4 10 3 1 0 8 2 0
4 HOCO MD5 8 9 3 0 5 27 23 0
5 Goirle MD4 8 6 2 0 6 8 29 0
6 Hilvarenbeek MD3 8 0 0 0 8 1 79 0
  4e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gilze-Rijen MD3 4 12 4 0 0 19 4 0
2 Teteringen MD4 4 10 3 1 0 16 2 0
3 Prinsenbeek MD6 3 4 1 1 1 10 6 0
4 Hilvarenbeek MD4 3 3 1 0 2 10 4 0
5 Etten-Leur MD7 4 3 1 0 3 5 26 0
6 Push MD14 4 0 0 0 4 6 24 0
  5e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mierlo D1 10 28 9 1 0 67 20 0
2 Gemert D1 10 24 8 0 2 37 20 0
3 Vlijmen D1 10 21 7 0 3 39 21 0
4 Heesch D1 10 19 6 1 3 57 19 0
5 Overbetuwe D1 9 17 5 2 2 26 19 0
6 Hilvarenbeek D1 10 16 5 1 4 40 33 0
7 Bakel D1 10 12 4 0 6 28 43 0
8 Cranendonck D1 10 11 3 2 5 27 32 0
9 Druten D1 10 7 2 1 7 10 39 0
10 Nuth D1 10 6 3 0 7 20 44 3
11 Bommelerwaard D1 10 6 2 0 8 16 39 0
12 Peel en Maas D1 9 3 1 0 8 11 49 0
  4e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Breda DJ1 9 23 7 2 0 40 16 0
2 HOD DJ1 9 20 6 2 1 51 18 0
3 Hilvarenbeek DJ1 9 14 4 2 3 31 32 0
4 Warande DJ1 9 13 4 1 4 35 20 0
5 Push DJ2 9 7 2 1 6 19 42 0
6 Oranje-Rood DJ2 9 0 0 0 9 13 61 0
  2e klasse 
  Dames Jong 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oirschot DJ1 7 21 7 0 0 39 13 0
2 Hilvarenbeek DJ2 8 13 4 1 3 15 17 0
3 Helmond DJ3 7 8 2 2 3 13 20 0
4 Oedenrode DJ2 7 7 2 1 4 19 21 0
5 Geldrop DJ3 7 2 0 2 5 8 23 0
  4e klasse 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot HJ1 10 24 8 0 2 45 26 0
2 MOP HJ1 10 21 8 0 2 49 23 3
3 Den Bosch HJ3 10 15 5 0 5 31 33 0
4 Oedenrode HJ1 10 15 5 0 5 25 27 0
5 DES HJ1 10 12 4 0 6 40 32 0
6 Hilvarenbeek HJ1 10 12 4 0 6 29 27 0
7 Tempo HJ1 10 10 3 1 6 10 35 0
8 Push HJ3 10 7 2 1 7 14 40 0
  4e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HOCO HA 10 27 9 0 1 33 16 0
2 Breda HF 10 25 8 1 1 29 9 0
3 Goirle HA 10 19 6 1 3 27 11 0
4 Push HC 10 18 6 0 4 34 21 0
5 Push HD 10 18 6 0 4 31 22 0
6 Breda HE 10 17 5 2 3 23 12 0
7 Waalwijk HA 10 15 4 3 3 17 17 0
8 Hilvarenbeek HA 10 13 4 1 5 25 23 0
9 Tempo HA 10 9 2 3 5 14 21 0
10 Berkel-Enschot HB 10 6 1 3 6 23 41 0
11 Push HB 10 5 1 2 7 13 29 0
12 DES HA 10 0 0 0 10 10 57 0
  Veteranen 1e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
   
  Jongens F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Trimhockey 
  Dames Donderdag A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES DDB 9 22 7 1 1 37 10 0
2 Push DDA 8 17 5 2 1 26 8 0
3 Hilvarenbeek DDA 9 15 5 0 4 25 18 0
4 Breda DDB 9 15 4 3 2 17 18 0
5 Drunen DDA 8 13 4 1 3 16 19 0
6 Zwart-Wit DDC 9 10 3 1 5 11 24 0
7 Push DDB 9 5 1 2 6 13 24 0
8 Liberty DDB 9 2 0 2 7 3 27 0
  1e klasse 
Zaal 
  Zaal dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Basko D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gemert D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heesch D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilvarenbeek D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Prinsenbeek D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Zaal dames jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Basko DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilvarenbeek DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HOD DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HOD DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oss DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sjinborn DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Zaal dames jong 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eindhoven DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Geel-Zwart DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilvarenbeek DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HOCO DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oedenrode DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Warande DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Warande DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Zaal jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilvarenbeek JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Vlijmen JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Waalwijk JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Were Di JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Zaal jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilvarenbeek JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hopbel JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Liempde JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MEP JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oranje-Rood JC6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Zaal jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goirle JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvarenbeek JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oranje-Rood JD6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vlijmen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Warande JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Zaal meisjes 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Zaal meisjes 8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Zaal meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Goirle MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tilburg MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Helmond MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilvarenbeek MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Liberty MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oirschot MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Zaal meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gilze-Rijen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goirle MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg MA6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilvarenbeek MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oirschot MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Waalwijk MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Zaal meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bommelerwaard MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dommel MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gilze-Rijen MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tilburg MA9 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hilvarenbeek MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HOCO MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Zaal meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Etten-Leur MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goirle MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilvarenbeek MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HOCO MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oirschot MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Zaal meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goirle MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg MB11 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilvarenbeek MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Liberty MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Were Di MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Zaal meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Basko MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldrop MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvarenbeek MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oirschot MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Zaal meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Breda MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gilze-Rijen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tilburg MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvarenbeek MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HOCO MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Push MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Were Di MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Zaal meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Best MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eindhoven MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilvarenbeek MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HOCO MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MEP MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oirschot MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Son MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Zaal meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gilze-Rijen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvarenbeek MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Liberty MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pelikaan MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zevenbergen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Zaal meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommel MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goirle MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilvarenbeek MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MOP MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Vlijmen MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Zaal meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg MD8 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilvarenbeek MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HOCO MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hopbel MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MEP MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oedenrode MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oirschot MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Zaal meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gilze-Rijen md2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goirle MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvarenbeek MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HOCO MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Liberty MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Teteringen MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Zaal meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dommel MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eindhoven MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geel-Zwart MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvarenbeek MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hopbel MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MEP MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Son MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse