Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb -


laat schema zien voor  

9 februari | zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Zaal-DJ1   26334   HOCO DJ1

 

13:25  14:00  thuis     
Fluiten: Tim Steketee en Carola van Rooij
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek'
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-DJ1   26312   B.H.V. Push DJ1

 

15:05  15:40  thuis     
Fluiten: Pieter Drijver en Carola van Rooij
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek'
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
 
Zaal-HJ1   26645   MHC MEP HJ1

 

15:40  16:30  thuis     
Fluiten: Ronald van de Ven
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek'
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-HJ1   26666   Hockeyclub Zevenbergen HJ1

17:20  18:10  uit     
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Dorine Weemers
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek'
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
opruimen: balken, goals, tribune en loper
 
Zaal-J8E1   37317   MHCD J8E1

 

08:00  09:00  thuis     
Waspik, Sportcentrum
Wilhelminastraat 2
5165TJ WASPIK
hal: Waalwijk
Zaal-J8E1   37308   MHC DES J8E1

29 

09:30  10:30  uit     
Waspik, Sportcentrum
Wilhelminastraat 2
5165TJ WASPIK
hal: Waalwijk
 
Zaal-JA1   31445   MHC Liberty JA1

33 

16:10  17:15  uit     
Salamander, De
Belgielaan 2
5101ZG DONGEN
hal: veld 2
Zaal-JA1   30997   B.H.V. Push JA3

33 

17:00  18:05  uit     
Salamander, De
Belgielaan 2
5101ZG DONGEN
hal: veld 2
 
Zaal-MB1   36345   HC Gilze Rijen MB1

16 

14:00  14:50  uit     
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1
Zaal-MB1   36129   HC Tilburg MB5

16 

14:50  15:40  uit     
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1
Zaal-MB2   31191   M.H.C. Goirle MB3

 

12:35  13:50  thuis     
Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
Zaal-MB2   31409   R.M.H.C. de Pelikaan MB5

44 

13:25  14:40  uit     
Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
Zaal-MB3   39345   MHC Tempo MB5

 

08:25  09:00  thuis     
Fluiten: Fréderique Klop en Stan Smolders
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek'
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
opbouwen: balken, goals, tribune en loper
Zaal-MB3   39344   HC Tilburg MB13

 

10:05  10:40  thuis     
Fluiten: Fréderique Klop en Lotte van Asten
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek'
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MC2   33165   Eersel MC2

34 

10:45  11:50  uit     
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 3, OR
Zaal-MC2   33399   HC Oranje Rood MC6

 

11:35  12:40  thuis     
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 3, OR
Zaal-MC3   33835   HC Oirschot MC4

21 

16:05  17:00  uit     
Kemmer, De
Bloemendaal 5
5688GP OIRSCHOT
hal: veld DEF
Zaal-MC3   34263   MHC DES MC3

21 

16:55  17:50  uit     
Kemmer, De
Bloemendaal 5
5688GP OIRSCHOT
hal: veld DEF
Zaal-MD2   32869   B.H.V. Push MD32

27 

10:15  11:15  uit     
Bress Sportcenter
Nieuwe Inslag 99
4817GN BREDA
hal: veld 1B, Push
Zaal-MD2   32427   MHC DES MD3

27 

11:05  12:05  uit     
Bress Sportcenter
Nieuwe Inslag 99
4817GN BREDA
hal: veld 1B, Push
Zaal-MD3   35812   M.H.C. Goirle MD4

 

10:55  11:30  thuis     
Fluiten: Ise van Gool en Diede van Hees
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek'
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MD3   36038   MHCD MD3

 

12:35  13:10  thuis     
Fluiten: Myrthe Embrechts en Ise van Gool
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek'
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1