Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zon 7 apr - zon 14 apr - zon 5 mei - zon 12 mei - zon 19 mei - zon 10 mrt - zon 31 mrt - zon 2 jun -


laat schema zien voor  

6 januari | Keepers
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZAALBLOK   36308   ZAAL Were Di MC1 - Tilburg MC2

 

09:45  09:50  thuis     
Fluiten: Tim Steketee en Stan Smolders
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   28362   ZAAL DES MA1 - Liberty MA1

 

12:15  12:20  thuis     
Fluiten: Jasper Stokkermans en Jules Jongen
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   28307   ZAAL Den Bosch JA3 - DES JA1

 

14:45  14:50  thuis     
Fluiten: Jasper Stokkermans en Bas van Mil
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   26468   ZAAL Zevenbergen HJ1 - Eindhoven HJ2

 

17:15  17:20  thuis     
Fluiten: Jeroen Suijkerbuijk en Teun Haans
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1


6 januari | zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Zaal-DJ1   26598   Oudenbosch DJ1

 

16:05  17:05  thuis     
Bress Sportcenter
Nieuwe Inslag 99
4817GN BREDA
hal: veld 1A, Push
Zaal-DJ1   26577   B.H.V. Push DJ1

27 

16:55  17:55  uit     
Bress Sportcenter
Nieuwe Inslag 99
4817GN BREDA
hal: veld 1A, Push
Zaal-DJ2   38438   MHC Best DJ1

25 

08:05  09:00  uit     
Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ BEST
hal: veld 2
Zaal-DJ2   38462   HTCSON Hockey DJ1

25 

08:55  09:50  uit     
Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ BEST
hal: veld 2
 
Zaal-HJ1   26447   Hockeyclub Zevenbergen HJ1

 

15:40  16:30  thuis     
Fluiten: Joris van Hulten en Teun Haans
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-HJ1   26425   HC Eindhoven HJ2

 

17:20  18:10  thuis     
Fluiten: Joris van Hulten en Jeroen Suijkerbuijk
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
opruimen: balken, goals, tribune en loper
 
Zaal-JA1   28534   Hockeyclub 's-Hertogenbosch JA3

 

13:25  14:00  thuis     
Fluiten: Patrick Groothuis en Bas van Mil
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-JA1   28756   MHC DES JA1

 

15:05  15:40  thuis     
Fluiten: Patrick Groothuis
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
 
Zaal-MA1   28815   MHC Liberty MA1

 

10:55  11:30  thuis     
Fluiten: Jules Jongen en Reyer de Bruijn
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MA1   28594   MHC DES MA1

 

12:35  13:10  thuis     
Fluiten: Reyer de Bruijn
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MA2   31961   HC Oirschot MA2

37 

15:20  16:30  uit     
Turfschip, Het
Schipperstraat 2
4871KK ETTEN-LEUR
hal: veld 1
Zaal-MA2   31724   HC Etten-Leur MA4

 

16:10  17:20  thuis     
Turfschip, Het
Schipperstraat 2
4871KK ETTEN-LEUR
hal: veld 1
Zaal-MC1   35861   Were Di Tilburg MC1

 

08:25  09:00  thuis     
Fluiten: Stan Smolders en Tim Steketee
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MC1   36087   HC Tilburg MC2

 

10:05  10:40  thuis     
Fluiten: Jasper Stokkermans en Bas van Mil
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MC4   32023   HC Etten-Leur MC6

13 

09:05  09:50  uit     
Let op: Uittenue mee!   
T-Kwadraat
Olympiaplein 382
5022DX TILBURG
hal: veld 2 , Were Di
Zaal-MC4   31802   Were Di Tilburg MC6

 

09:55  10:40  thuis     
T-Kwadraat
Olympiaplein 382
5022DX TILBURG
hal: veld 2 , Were Di