Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zon 7 apr - zon 14 apr - zon 5 mei - zon 12 mei - zon 19 mei - zon 10 mrt - zon 31 mrt - zon 2 jun -


laat schema zien voor  

5 januari | Keepers
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZAALBLOK   31113   ZAAL Eindhoven MD2 - Udenhout MD1

 

09:45  09:50  thuis     
Fluiten: Amber de Kort en Pleun de Wit
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   30410   ZAAL Tilburg MD9 - Zevenbergen MD2

 

12:15  12:20  thuis     
Fluiten: Lieke Verhoeven en Luna van Gijsel
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   28271   ZAAL Pelikaan MB5 - Berkel-Enschot MB5

 

14:45  14:50  thuis     
Fluiten: Romy van Gijsel en Vera Swaanen
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   31162   ZAAL Oss JC2 - Tilburg JC4

 

17:15  17:20  thuis     
Fluiten: Jules Jongen en Indra de Beer
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1


5 januari | zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Zaal-JC1   31394   Oss JC2

 

15:55  16:30  thuis     
Fluiten: Jules Jongen en Bieke Seweuster
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-JC1   31618   HC Tilburg JC4

 

17:35  18:10  thuis     
Fluiten: Bieke Seweuster en Indra de Beer
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-JD1   31019   MHC Liberty JD1

44 

08:35  09:50  uit     
Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
Zaal-JD1   31464   R.M.H.C. de Pelikaan JD2

44 

09:25  10:40  uit     
Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
 
Zaal-MB1   32559   HC Gilze Rijen MB1

 

10:00  11:05  thuis     
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Vlijmen
Zaal-MB1   32783   VMHC MB2

 

10:50  11:55  thuis     
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Vlijmen
Zaal-MB2   27827   Berkel Enschot MB5

 

13:25  14:00  thuis     
Fluiten: Stan Smolders en Romy van Gijsel
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MB2   28052   R.M.H.C. de Pelikaan MB5

 

15:05  15:40  thuis     
Fluiten: Stan Smolders en Vera Swaanen
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MD1   31555   MHC Udenhout MD1

 

08:25  09:00  thuis     
Fluiten: Amber de Kort en Fleur Abrahams
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
opbouwen: balken, goals, tribune en loper
Zaal-MD1   31331   HC Eindhoven MD2

 

10:05  10:40  thuis     
Fluiten: Fleur Abrahams en Pleun de Wit
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MD2   30649   HC Tilburg MD9

 

10:55  11:30  thuis     
Fluiten: Anouk de Bruijn en Luna van Gijsel
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MD2   30873   Hockeyclub Zevenbergen MD2

 

12:35  13:10  thuis     
Fluiten: Anouk de Bruijn en Lieke Verhoeven
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MD3   27740   HOCO MD3

16 

08:10  09:00  uit     
Leye, De
Baerdijk 43
5061GG OISTERWIJK
hal: veld 1
Zaal-MD3   28166   MHC Udenhout MD3

16 

09:00  09:50  uit     
Leye, De
Baerdijk 43
5061GG OISTERWIJK
hal: veld 1