Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb -


laat schema zien voor  

26 januari | zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Zaal-J8E1   37200   HC Tilburg J8E2

 

12:25  13:00  thuis     
Fluiten: Stan Smolders en Thijs Smolders
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek'
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-J8E1   37191   MHCD J8E1

 

13:55  14:30  thuis     
Fluiten: Daphne van Noort en Floris Simons
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek'
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
 
Zaal-JD1   36174   HC Walcheren JD1

12:20  12:50  uit     
Let op: Uittenue mee!   
Hontenissehal
Emmastraat 23
4587BL KLOOSTERZANDE
hal: veld 1
Zaal-JD1   35951   MHC Rapide JD1

13:10  13:40  uit     
Hontenissehal
Emmastraat 23
4587BL KLOOSTERZANDE
hal: veld 1
 
Zaal-M8E1   38666   Were Di Tilburg M8E2

 

14:25  15:00  thuis     
Fluiten: Sabine Heeren en Faye Hülsken
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek'
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-M8E1   38667   Berkel Enschot M8E2

 

15:55  16:30  thuis     
Fluiten: Ilza Embrechts en Tayer van den Oetelaar
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek'
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
opruimen: balken, goals, tribune en loper
Zaal-M8E2   39929   Berkel Enschot M8E3

 

08:25  09:00  thuis     
Fluiten: Annabel Haans en Renske Worms
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek'
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
opbouwen: balken, goals, tribune en loper
Zaal-M8E2   39930   VMHC M8E1

 

09:55  10:30  thuis     
Fluiten: Mirte de Kort en Maartje Worms
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek'
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-M8E3   37176   MHC Udenhout M8E1

 

10:25  11:00  thuis     
Fluiten: Michelle Pals en Kiki Bruurs
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek'
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-M8E3   37166   HC Tilburg M8E4

 

11:55  12:30  thuis     
Fluiten: Kim Maas en Bente Krijnen
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek'
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
 
Zaal-MA2   31052   VMHC MA1

 

14:05  14:50  thuis     
Wissel, De
De Schietberg 8
5051NZ GOIRLE
hal: Goirle
Zaal-MA2   31271   M.H.C. Goirle MA3

14 

14:55  15:40  uit     
Wissel, De
De Schietberg 8
5051NZ GOIRLE
hal: Goirle
Zaal-MC1   27790   HC Etten-Leur MC1

12:30  13:00  uit     
Let op: Uittenue mee!   
Trefpunt
Laguitensebaan 60A
4891XR RIJSBERGEN
hal: Veld 1
Zaal-MC1   28228   HC Waalwijk MC1

13:20  13:50  uit     
Trefpunt
Laguitensebaan 60A
4891XR RIJSBERGEN
hal: Veld 1
Zaal-MC2   28654   HC Oranje Rood MC6

34 

09:55  11:00  uit     
Let op: Uittenue mee!   
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 2, OR
Zaal-MC2   28462   Liempde MC2

 

10:45  11:50  thuis     
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 2, OR