Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zon 23 sep - zon 30 sep - zon 7 apr - zon 14 apr - zon 5 mei - zon 12 mei - zon 11 nov - zon 25 nov -


laat schema zien voor  

29 september | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   5963   MHC Bommelerwaard JA1

40 

13:05  14:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JC1   7180   HC Oirschot JC1

20 

12:25  13:15  uit    route    
   KNHB: Veld 2 aangepaste tijd  
 
JD1   7478   HC Oirschot JD1

20 

10:55  11:45  uit    route    
   KNHB: Veld 2 aangepaste tijd  
 
MA1   8328   MHC Best MA1

30 

14:30  16:00  uit    route    
MA2   8494   Berkel Enschot MA3

 

15:00  15:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Wieke van Bremen en Mila de Brouwer
 
MB1   9656   MHC MEP MB2

 

14:15  15:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Geeke van Oort en Janne Ansems
MB2   9941   ZwartWit MB6

 

13:15  13:45  thuis  Veld 2    
Fluiten: Susanne van Gemert en Rob van Gemert
MB3   9629   M.H.C. Goirle MB5

15 

13:45  14:30  uit    route    
 
MC1   12103   HC Tilburg MC3

20 

11:10  12:15  uit    route    
   KNHB: gew.18-9 14.00uur  
MC2   11856   HOCO MC3

 

12:45  13:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Carmen de Groot en Jasmijn Pullens
MC3   11133   Were Di Tilburg MC6

 

11:30  12:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Pien Vingerhoets en Jessie Blankers
MC4   13289   HOCO MC5

15 

13:30  14:15  uit    route    
 
MD2   12990   MHC Udenhout MD2

 

11:15  11:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Britt Kollau en Susanne van Gemert
MD3   12714   MHC MEP MD3

 

10:00  10:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Danique Jansen en Olof Maas


29 september | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1   1225   M.H.C. Goirle JE2

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Fleur Hoetelmans
 
JF1   1731   HOCO JF2

15 

08:00  08:45  uit    route    
 
M6E1   4010   VMHC ME1

30 

08:00  09:00  uit    route    
M6E2   3454   Were Di Tilburg ME2

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Henri Kempenaars en Afke van Dijk
M6E3   4149   MHC DES ME4

30 

09:00  10:00  uit    route    
M6E4   3464   Berkel Enschot ME3

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Nienke Buylinckx
 
M8E1   2336   Hockeyclub Hilvarenbeek M8E2

09:45  10:15  uit    route    
M8E2   2336   Hockeyclub Hilvarenbeek M8E1

 

09:45  10:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Babs van Wessel
M8E3   2341   Were Di Tilburg M8E3

 

09:45  10:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Lotte Bles
 
MF1   4695   HC Tilburg MF3

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Mirte Hendrikx
MF2   5011   VMHC MF3

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Lara van Bijsterveldt