Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zon 23 sep - zon 30 sep - zon 7 apr - zon 14 apr - zon 5 mei - zon 12 mei - zon 11 nov - zon 25 nov -


laat schema zien voor  

22 september | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   5846   MHC DES JA2

30 

14:45  15:45  uit    route    
 
JC1   6657   Hockeyclub Berlicum JC1

35 

09:25  10:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JD1   7244   HC Mierlo JD2

45 

11:15  12:30  uit    route    
 
MA1   8021   Hockeyclub 's-Hertogenbosch MA2

 

14:30  15:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Rogier Vermeegen en Maarten van Mierlo
MA2   8354   M.H.C. Goirle MA3

 

14:45  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Sanne Hoosemans en Mila de Brouwer
 
MB1   10458   Were Di Tilburg MB3

15 

15:15  16:15  uit    route    
MB2   10356   Were Di Tilburg MB5

15 

17:00  17:45  uit    route    
MB3   9580   HOCO MB7

 

13:30  14:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Evi Kooy en Diede van Hees
 
MC1   12131   MHC DES MC1

30 

11:00  12:15  uit    route    
MC2   11206   Berkel Enschot MC3

 

13:15  13:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Pleun Spijkers en Isa Jonkers
MC3   10932   HC Etten-Leur MC6

 

11:45  12:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Floor van der Wiel en Sophie van Spreuwel
MC4   12117   Were Di Tilburg MC7

 

11:30  12:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Lette van der Meijs en Kim Maas
 
MD1   13090   HTCSON Hockey MD1

30 

08:45  09:45  uit    route    
MD2   12252   HC Waalwijk MD2

 

10:15  10:45  thuis  Veld 2    
Fluiten: Jeske van Oosterhout en Fleur Abrahams
MD3   12806   HOCO MD7

 

10:00  10:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Iris Bruurs en Anouk de Bruijn


22 september | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1   1231   MHC DES JE2

30 

07:45  08:45  uit    route    
 
J8E1   516   HC Tilburg J8E2

 

08:45  09:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Sophie van Hees
 
JF1   1664   HC Waalwijk JF1

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Maud van den Broek
 
M6E1   3077   Berkel Enschot ME2

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: veld 3c  
M6E2   4139   MHC DES ME2

30 

07:45  08:45  uit    route    
M6E3   3459   Were Di Tilburg ME3

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Henri Kempenaars en Tessa de Beer
M6E4   4034   HC Waalwijk ME2

30 

08:00  09:00  uit    route    
 
M8E1   2331   MHC DES M8E2

 

08:45  09:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Nomi Roozen en Kiki Bruurs
M8E2   2745   Berkel Enschot M8E2

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: veld 1ab  
M8E3   2779   HC Tilburg M8E5

20 

08:10  09:00  uit    route    
 
MF1   4694   VMHC MF1

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Jannetje Jongen
MF2   4884   Berkel Enschot MF3

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: veld 2a