Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zon 3 jun - zat 9 jun - zat 16 jun - zat 2 jun - zat 8 sep - zat 29 sep - zat 6 okt - zon 27 mei -


laat schema zien voor  

2 juni | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   40865   Hockeyclub 's-Hertogenbosch JA3

 

14:45  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Bas van Mil en Patrick Groothuis
 
JC1   41481   B.H.V. Push JC4

 

11:45  12:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Stan Smolders en Stijn Dolkemade
 
JD1   42447   M.H.C. Goirle JD1

 

10:00  10:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Luc Dankers en Isa Smits
 
MA1   42894   Berkel Enschot MA2

 

14:30  15:30  thuis  Veld 2    
MA2   42913   HOCO MA2

15 

10:00  10:45  uit    route    
MA3      !Oefenwedstrijd Tilburg MA12

 

  13:45  thuis  Veld 2    
Zelf scheidsrechters regelen
 
MB1   44385   HOCO MB2

15 

15:00  16:00  uit    route    
MB2   44950   Were Di Tilburg MB4

15 

13:45  14:30  uit    route    
 
MC1   46304   MHC Best MC2

 

12:45  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Jules Jongen en Patrick Groothuis
MC2   47010   MHC DES MC3

30 

10:45  11:45  uit    route    
MC3   46705   HTCSON Hockey MC3

30 

11:30  12:30  uit    route    
MC4   47403   HC Tilburg MC10

 

11:30  12:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Isa Smits en Mila de Brouwer
 
MD1   47910   Berkel Enschot MD1

15 

09:30  10:15  uit    route    
MD2   48453   HC Oranje Rood MD4

 

09:45  10:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Stan Smolders en Thijs Smolders
MD3   49668   VMHC MD6

30 

11:30  12:30  uit    route    
MD4   48684   V.M.H.& C.C. M.O.P. MD6

30 

14:00  15:00  uit    route    


2 juni | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1   57581   HC Tilburg JE4

20 

08:10  09:00  uit    route    
 
J8E1   55483   Were Di Tilburg J8E2

15 

08:00  08:45  uit    route    
 
JF1   58587   M.H.C. Goirle JF2

15 

08:15  09:00  uit    route    
 
M6E1   51798   M.H.C. Goirle ME1

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Diede Smits en Henri Kempenaars
M6E2   51804   Were Di Tilburg ME1

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Job Berns
M6E3   52465   VMHC ME3

30 

08:30  09:30  uit    route    
M6E4   51817   Were Di Tilburg ME5

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Onno Tielemans en Jeroen Suijkerbuijk
M6E5   52479   HC Waalwijk ME2

30 

08:00  09:00  uit    route    
M6E6   53072   HC Tilburg ME13

20 

10:40  11:30  uit    route    
M6E7   51412   Berkel Enschot ME9

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: veld 2d  
 
M8E1   56603   HC Tilburg M8E4

20 

08:10  09:00  uit    route    
M8E2   56107   HOCO M8E4

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Stan Smolders en Mirte de Kort
 
MF1   54510   Berkel Enschot MF1

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: veld 2b  
MF2   54684   MHCD MF2

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Daphne van Noort


2 juni | Benjamins
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
B J/M      !Reservering

 

08:45  09:00  thuis  Veld 1