Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zon 3 jun - zat 9 jun - zat 16 jun - zat 26 mei - zat 2 jun - zat 5 mei - zat 21 apr - zat 12 mei -


laat schema zien voor  

21 april | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   40863   Were Di Tilburg JA1

 

14:45  15:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Tim Steketee en Patrick Groothuis
 
JC1   41480   M.H.C. Goirle JC1

 

13:15  13:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Mette de Brouwer en Maartje van Oosterhout
 
JD1   42446   Berkel Enschot JD1

 

10:00  10:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Luc Dankers en Thijs Smolders
 
MA1   42995   V.M.H.& C.C. M.O.P. MA2

30 

10:15  11:45  uit    route    
MA2   42853   M.H.C. Goirle MA3

15 

15:30  16:15  uit    route    
MA3   43827   Eersel MA2

 

14:45  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Sanne Hoosemans en Annabel Haans
 
MB1   44369   M.H.C. Goirle MB2

 

12:45  13:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Jules Jongen en Caspar Kramers
MB2   45455   HC Tilburg MB5

20 

08:10  09:00  uit    route    
 
MC1   46531   HC Oirschot MC1

20 

12:10  13:15  uit    route    
MC2   46836   Were Di Tilburg MC4

15 

13:45  14:30  uit    route    
MC3   47394   MHC Best MC6

30 

09:30  10:30  uit    route    
MC4   47402   MHC Made MC4

 

11:30  12:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Jeske van Oosterhout en Olof Maas
 
MD1   48090   MHCD MD1

 

09:45  10:15  thuis  Veld 2    
   KNHB: let op : gewijzigde tijd 10-3  
Fluiten: Pleun Hoosemans en Isa Jonkers
MD2   48452   V.M.H.C. Basko MD4

 

11:30  12:00  thuis  Veld 2    
   KNHB: let op: gewijzigde tijd 10-3  
Fluiten: Iris Stevens en Puck Jansen


21 april | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1   57385   Were Di Tilburg JE2

15 

10:30  11:15  uit    route    
   KNHB: 21/4 Let op: aanvangstijd gewijzigd!!  
 
J8E1   55249   HC Waalwijk J8E1

30 

08:00  09:00  uit    route    
 
JF1   58577   HC Tilburg JF2

20 

08:10  09:00  uit    route    
 
M6E1   51800   VMHC ME2

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Meike Antonis
M6E3   53034   HC Tilburg ME5

20 

12:25  13:15  uit    route    
M6E5   51820   MHC DES ME3

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Floris Simons
M6E6   52846   VMHC ME7

30 

08:30  09:30  uit    route    
M6E7   52955   HC Tilburg ME14

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Henri Kempenaars en Sep Maas
 
M8E1   56102   MHCD M8E1

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Luc Dankers
M8E2   56656   MHC DES M8E2

30 

07:45  08:45  uit    route    
 
MF1   54609   HC Tilburg MF2

20 

08:10  09:00  uit    route    
MF2   54688   MHC DES MF4

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Fenne de Beer en Stan Smolders


21 april | Benjamins
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
B J/M      !Reservering

 

08:45  09:00  thuis  Veld 1