Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zon 7 apr - zon 14 apr - zon 5 mei - zon 12 mei - zon 19 mei - zon 10 mrt - zon 31 mrt - zon 2 jun -


laat schema zien voor  

23 december | Keepers
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZAALBLOK   38440   ZAAL Best DJ1 - Oedenrode DJ1

 

09:45  09:50  thuis     
Fluiten: Eline Drinkenburg en Stan Smolders
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   38459   ZAAL Rosmalen DJ1 - Best DJ1

 

10:35  10:40  thuis     
Fluiten: Naud de Vries en Eline Drinkenburg
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   30314   ZAAL Tilburg DJ4 - Gilze-Rijen DJ1

 

13:05  13:10  thuis     
Fluiten: Vera Spapens en Isa Smits
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   33460   ZAAL Den Bosch DJ1 - Oranje-Rood DJ3

 

15:35  15:40  thuis     
Fluiten: Eva Coomans en Mette de Brouwer
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   33011   ZAAL Oranje-Rood DJ3 - Geel-Zwart DJ2

 

16:25  16:30  thuis     
Fluiten: Tim Steketee en Mette de Brouwer
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1


23 december | zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Zaal-DJ1   26377   HC Tilburg DJ3

16 

15:40  16:30  uit     
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 2
Zaal-DJ1   26401   Oudenbosch DJ1

16 

16:30  17:20  uit     
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 2
Zaal-DJ2   38450   Sint Oedenrode DJ1

 

08:25  09:00  thuis     
Fluiten: Carola van Rooij en Stan Smolders
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-DJ2   38449   Rosmalen DJ1

 

10:55  11:30  thuis     
Fluiten: Carola van Rooij en Naud de Vries
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-DJ3   30537   HC Tilburg DJ4

 

11:45  12:20  thuis     
Fluiten: Inge de Jong en Vera Spapens
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-DJ3   30764   HC Gilze Rijen DJ1

 

13:25  14:00  thuis     
Fluiten: Inge de Jong en Isa Smits
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-DJ4   36597   Geel-Zwart DJ2

 

14:15  14:50  thuis     
Fluiten: Eva Coomans en Jack van Ham
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-DJ4   34805   Hockeyclub 's-Hertogenbosch DJ1

 

16:45  17:20  thuis     
Fluiten: Tim Steketee en Jack van Ham
Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
 
Zaal-HJ1   26270   MHC MEP HJ1

30 

16:05  17:20  uit     
Frits Philips, Sporthal
Avignonlaan 1
5627GA EINDHOVEN
hal: veld 1
Zaal-HJ1   26249   HC Eindhoven HJ2

30 

16:55  18:10  uit     
Frits Philips, Sporthal
Avignonlaan 1
5627GA EINDHOVEN
hal: veld 1
 
Zaal-JD1   32370   HC Walcheren JD1

 

11:05  12:20  thuis     
Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
Zaal-JD1   32594   R.M.H.C. de Pelikaan JD2

 

11:55  13:10  thuis     
Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
 
Zaal-MB3      !Oefenwedstrijd

 

17:45  18:15  thuis     
Balken, goals, tribune en loper opruimen zelf scheidsrechters regelen !!