Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zon 7 apr - zon 14 apr - zon 5 mei - zon 12 mei - zon 19 mei - zon 25 nov - zon 17 mrt - zon 31 mrt -


laat schema zien voor  

1 december | Keepers
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZAALBLOK      !Reservering TRAINING KEEPERS

 

12:45  13:00  thuis     
13:00-14:00 uur Sterre, Joan, Isa,sophie, Anouk 14:00-15:00 uur Matthijs, Stephan, Thijs 15:00-16:00 uur Mette, Inez, Sanne, Pleun, Kiki


1 december | zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Zaal-D1      !Reservering TRAINING

 

14:45  15:00  thuis     
Trainer: Carola van Rooij
Zaal-D1      !Reservering Keeper training Mette

 

15:45  16:00  thuis     
Trainer: Olof Maas
 
Zaal-DJ1      !Reservering Keeper training Inez

 

15:45  16:00  thuis     
Trainer: Olof Maas
Zaal-DJ2      !Reservering Keeper training Sanne

 

15:45  16:00  thuis     
Trainer: Olof Maas
Zaal-DJ3      !Reservering Keeper training Pleun

 

15:45  16:00  thuis     
Trainer: Olof Maas
Zaal-DJ4      !Reservering Keeper training Kiki

 

15:45  16:00  thuis     
Trainer: Olof Maas
 
Zaal-HJ1      !Reservering Keeper training Stephan

 

13:45  14:00  thuis     
Trainer: Olof Maas
 
Zaal-J8E1      !Reservering TRAINING

 

09:45  10:00  thuis     
Trainer:Matthijs Heutinck
 
Zaal-JA1      !Reservering Keeper training Matthijs

 

13:45  14:00  thuis     
Trainer: Olof Maas
Zaal-JC1      !Reservering TRAINING

 

11:45  12:00  thuis     
Trainer: Daan van Huijgenvoort
Zaal-JC1      !Reservering Keeper training Thijs

 

13:45  14:00  thuis     
Trainer: Olof Maas
Zaal-JD1      !Reservering TRAINING

 

11:45  12:00  thuis     
Trainer:Jules Jongen
 
Zaal-M8E1      !Reservering TRAINING

 

08:45  09:00  thuis     
08:45-09:00 balken leggen Trainer: Fleur van Groenendael
Zaal-M8E2      !Reservering TRAINING

 

09:45  10:00  thuis     
Trainer: Fleur van Groenendael
Zaal-M8E3      !Reservering TRAINING

 

08:45  09:00  thuis     
08:45-09:00 balken leggen Trainer: Iris Stevens
 
Zaal-MC1      !Reservering Keeper training Sterre

 

12:45  13:00  thuis     
Trainer: Olof Maas
Zaal-MC2      !Reservering TRAINING

 

13:45  14:00  thuis     
Trainer:Jules Jongen
Zaal-MC3      !Reservering Keeper training Joan

 

12:45  13:00  thuis     
Trainer: Olof Maas
Zaal-MD1      !Reservering TRAINING

 

12:45  13:00  thuis     
Trainer: Jules Berns
Zaal-MD1      !Reservering Keeper training Isa

 

12:45  13:00  thuis     
Trainer: Olof Maas
Zaal-MD2      !Reservering TRAINING

 

10:45  11:00  thuis     
Trainer: Matthijs Heutinck
Zaal-MD2      !Reservering Keeper training Anouk

 

12:45  13:00  thuis     
Trainer: Olof Maas
Zaal-MD3      !Reservering TRAINING

 

10:45  11:00  thuis     
Trainer: Guy Huls
Zaal-MD3      !Reservering Keeper training Sophie

 

12:45  13:00  thuis     
Trainer: Olof Maas