Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zon 7 apr - zon 14 apr - zon 5 mei - zon 12 mei - zon 19 mei - zon 25 nov - zon 17 mrt - zon 31 mrt -


laat schema zien voor  

24 november | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   5708   HOCO JA1

15 

13:30  14:15  uit    route    
 
JC1   7117   HC Eindhoven JC2

30 

12:15  13:15  uit    route    
 
JD1   23331   MHC Bommelerwaard JD1

 

11:30  12:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Lieke Verhoeven en Britt Augsburg
 
MA1   7597   HC Oirschot MA1

20 

14:25  15:45  uit    route    
   KNHB: Waterveld  
MA2   7964   HC Tilburg MA6

 

15:30  16:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Pleun de Wit en Michelle Pals
 
MB1   9572   MHC Udenhout MB1

 

14:15  15:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Isa Smits en Maartje Verhoeven
MB2   8822   HC Tilburg MB7

 

14:00  14:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Stephan Diepstraten en Mette de Brouwer
MB3   22107   Oss MB8

45 

14:30  15:45  uit    route    
 
MC1   13497   M.H.C. Goirle MC1

15 

11:00  12:00  uit    route    
MC2   13475   MHC Udenhout MC1

 

13:00  13:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Fleur Abrahams en Wieke van Bremen
MC3   11991   HC Tilburg MC11

 

12:30  13:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Brit Maas en Evy Rijnen
MC4   10818   VMHC MC3

30 

13:00  14:00  uit    route    
 
MD1   23773   HC Tilburg MD5

20 

15:10  16:00  uit    route    
MD2   23295   HC Baarle Nassau MD1

 

09:45  10:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Dana van Ooijen en Eva Putters
MD3   23136   VMHC MD4

 

10:45  11:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Anouk de Bruijn en Brit Krijnen


24 november | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1   1224   Berkel Enschot JE2

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Daan Klessens en Henri Kempenaars
 
J8E1   22756   MHC DES J8E1

30 

10:15  11:15  uit    route    
 
JF1   1670   MHC Udenhout JF1

20 

08:10  09:00  uit    route    
 
M6E1   22847   Hockeyclub Hilvarenbeek ME2

08:30  09:00  uit    route    
M6E2   22847   Hockeyclub Hilvarenbeek ME1

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Indra de Beer
M6E3   3379   M.H.C. Goirle ME4

15 

08:15  09:00  uit    route    
M6E4   3467   MHCD ME3

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Naomi van Hoof
 
M8E1   2324   M.H.C. Goirle M8E3

15 

08:15  09:00  uit    route    
M8E2   2339   MHC DES M8E2

 

09:30  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Josien Mulders
M8E3   2344   MHC DES M8E4

 

09:30  10:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Kirsten van Schooten
 
MF1   4696   M.H.C. Goirle MF1

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Isa Jansen
MF2   5014   M.H.C. Goirle MF4

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Bibi Kruijssen