Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zon 23 sep - zon 30 sep - zon 7 apr - zon 14 apr - zon 5 mei - zon 12 mei - zon 11 nov - zon 25 nov -


laat schema zien voor  

6 oktober | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   5665   HOCO JA1

 

14:45  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Marten Driesser
 
JC1   6569   HC Eindhoven JC2

 

11:30  12:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Stan Smolders en Jules Jongen
 
JD1   7273   Nuenen JD1

 

10:00  10:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Guy Huls en Max van Hulten
 
MA1   8386   HC Oirschot MA1

 

14:30  15:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Carola van Rooij
MA2   8466   HC Tilburg MA6

20 

    uit    route    
 
MB1   9188   MHC Udenhout MB1

20 

15:10  16:15  uit    route    
MB2   10243   HC Tilburg MB7

20 

    uit    route    
MB3   22102   Oss MB8

 

13:15  13:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Mette de Brouwer
 
MC1   13338   M.H.C. Goirle MC1

 

13:15  14:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Patrick Groothuis
MC2   13312   MHC Udenhout MC1

20 

12:25  13:15  uit    route    
MC3   11651   HC Tilburg MC11

20 

    uit    route    
MC4   11823   VMHC MC3

 

11:45  12:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Inge de Jong en Vera Spapens
 
MD1   12987   HC Tilburg MD5

 

10:15  10:45  thuis  Veld 2    
Fluiten: Merlijn Groothuis en Jeroen Suijkerbuijk
MD2   12960   HC Tilburg MD9

20 

    uit    route    
MD3   13136   VMHC MD4

30 

09:30  10:30  uit    route    


6 oktober | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1   995   Berkel Enschot JE1

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: veld 3d  
 
J8E1   567   HC Waalwijk J8E1 MIX

 

08:45  09:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Thijs Smolders en Luc Dankers
 
JF1   1665   MHC Udenhout JF1

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Karlijn Moonen en Henri Kempenaars
 
M6E1   3449   HC Waalwijk ME1

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Lara van Bijsterveldt
M6E2   4334   HC Tilburg ME4

20 

09:10  10:00  uit    route    
M6E3   3460   M.H.C. Goirle ME4

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Ilse Zoontjens
M6E4   3465   Were Di Tilburg ME5

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Amber de Kort en Pleun de Wit
 
M8E1   2332   M.H.C. Goirle M8E3

 

08:45  09:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Maartje Worms en Annabel Haans
M8E2   2818   MHC DES M8E2

30 

07:45  08:45  uit    route    
M8E3   2957   MHC DES M8E4

30 

09:00  10:00  uit    route    
 
MF1   4932   M.H.C. Goirle MF1

15 

09:15  10:00  uit    route    
MF2   4944   M.H.C. Goirle MF4

15 

09:15  10:00  uit    route