Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 27 jan - zat 24 feb - zon 21 jan - zon 28 jan - zon 11 mrt - zat 3 mrt - zon 4 feb - zon 25 feb -


laat schema zien voor  

27 januari | Keepers
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZAALBLOK   35599   ZAAL Gilze-Rijen MD2 - Goirle MD5

 

09:45  09:50  thuis     
Fluiten: Luc Dankers en Brit Maas
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   37931   ZAAL Zevenbergen MC3 - Drunen MC5

 

12:15  12:20  thuis     
Fluiten: Stan Smolders en Ilza Embrechts
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   31433   ZAAL Vlijmen JA1 - Were Di JA1

 

14:45  14:50  thuis     
Fluiten: Carola van Rooij en Bas van Mil
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   33297   ZAAL Waalwijk MA2 - Tilburg MA6

 

17:15  17:20  thuis     
Fluiten: Vera Spapens en Bas van Mil
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1


27 januari | Zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Zaal-JA1   31409   Were Di Tilburg JA1

 

13:25  14:00  thuis     
Fluiten: Patrick Groothuis en Carola van Rooij
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-JA1   31384   VMHC JA1

 

15:05  15:40  thuis     
Fluiten: Patrick Groothuis en Bas van Mil
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
 
Zaal-MA2   33135   HC Waalwijk MA2

 

15:55  16:30  thuis     
Fluiten: Maartje Worms en Vera Spapens
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MA2   33462   HC Tilburg MA6

17:35  18:10  uit     
Fluiten: Maartje Worms en Bas van Mil
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MA3   33780   MHC DES MA4

35 

15:10  16:15  uit     
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: D.E.S.
Zaal-MA3   33617   GilzeRijen MA3

35 

16:00  17:05  uit     
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: D.E.S.
Zaal-MC4   37614   Hockeyclub Zevenbergen MC3

 

10:55  11:30  thuis     
Fluiten: Stan Smolders en Ilza Embrechts
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MC4   37777   MHCD MC5

 

12:35  13:10  thuis     
Fluiten: Iris Stevens en Nienke Buylinckx
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MD2   37261   Sint Oedenrode MD2

35 

11:55  13:00  uit     
Streepen, De
Laan van Henkenshage 3
5492BH SINT-OEDENRODE
hal: veld 1
Zaal-MD2   37093   SMHC De Hopbel MD1

35 

12:45  13:50  uit     
Streepen, De
Laan van Henkenshage 3
5492BH SINT-OEDENRODE
hal: veld 1
Zaal-MD3   35960   M.H.C. Goirle MD5

 

08:25  09:00  thuis     
Fluiten: Sophie van Hees en Brit Maas
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MD3   35762   GilzeRijen MD2

10:05  10:40  uit     
Fluiten: Sophie van Hees en Luc Dankers
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1