Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 27 jan - zat 24 feb - zon 7 jan - zon 14 jan - zon 21 jan - zon 28 jan - zon 4 feb - zon 25 feb -


laat schema zien voor  

25 november | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   20873   MHC Rapide JA1

90 

14:00  16:00  uit    route    
 
JC1   20578   Hockey Club Uden JC2

 

13:15  13:45  thuis  Veld 2    
Fluiten: Willem Jan van Eijck en Maarten van Mierlo
 
JD1   20711   BH&BC Breda JD4

 

11:30  12:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Jules Jongen en Thijs Smolders
 
MA1   20636   V.M.H.& C.C. M.O.P. MA2

30 

11:00  12:30  uit    route    
MA2   20608   MHC Best MA2

 

16:30  17:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Linda Heeren en Kim Maas
MA3   20926   V.M.H.& C.C. M.O.P. MA4

 

14:45  15:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Jack van Ham en Puck Jansen
 
MB1   20794   HC Tilburg MB3

20 

11:10  12:15  uit    route    
MB2   20489   MHC Best MB5

 

14:45  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Sjuul de Boer en Ilza Embrechts
 
MC1   20769   ZwartWit MC2

 

13:00  13:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Patrick Groothuis en Eline Drinkenburg
MC2   23139   MHC DES MC1

30 

09:30  10:30  uit    route    
MC4   20735   Were Di Tilburg MC6

 

11:30  12:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Renske van Esch en Fieke Hesselmans
 
MD1   20695   MHC Liberty MD1

 

10:00  10:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Jasper Stokkermans en Jules Jongen
MD2   20688   HC Tilburg MD6

 

10:00  10:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Jeroen Suijkerbuijk en Stan Smolders
MD3   26757   MHC Made MD4

40 

12:50  14:00  uit    route    
MD4   24991   B.H.V. Push MD14

30 

15:15  16:15  uit    route    


25 november | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1   4464   M.H.C. Goirle JE2

15 

09:15  10:00  uit    route    
 
JF1   25454   M.H.C. Goirle JF1

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Stan Smolders en Thijs Smolders
 
M6E1   25542   VMHC ME1

30 

08:30  09:30  uit    route    
M6E2   4593   HOCO ME4

15 

09:30  10:15  uit    route    
M6E3   4594   M.H.C. Goirle ME4

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Anouk de Bruijn en Iris Stevens
M6E4   4742   HOCO ME5

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Henri Kempenaars en Luc Dankers
M6E5   4713   HC Tilburg ME8

20 

10:10  11:00  uit    route    
 
M8E1   25492   MHC DES M8E1

30 

07:45  08:45  uit    route    
M8E2   4647   HC Tilburg M8E7

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Ise van Gool
 
MF1   25632   Hockeyclub Hilvarenbeek MF2

08:30  09:00  uit    route    
MF2   25632   Hockeyclub Hilvarenbeek MF1

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Fleur Hoetelmans
MF3   25662   M.H.C. Goirle MF5

15 

09:15  10:00  uit    route    


25 november | Benjamins
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
B J/M      !Reservering

 

08:45  09:00  thuis  Veld 1